Zpracování ABS plastu

Materiál ABS je momentálně nedostupný

Vzhledem k problémům s dostupností deskového ABS u dodavatelů momentálně přímý prodej ABS nenabízíme. Dočasně zajišťujeme pouze zpracování a výrobu z materiálu dodaného zákazníkem.

Plast ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene)

Polymer označovaný jako ABS je proslulý až extrémní mechanickou odolností a houževnatostí. Výhodou ABS je také chemická odolnost vůči kyselinám, louhům, olejům a tukům. Tyto výhodné vlastnosti jsou spojeny s naprostou zdravotní nezávadností. Nejznámějším využitím tohoto materiálu, s nímž se setkala většina z nás, je stavebnice LEGO. Naprostá většina kostek této stavebnice je vyrobena právě z materiálu ABS.


Zpracování a úpravy ABS

Zajišťujeme zakázkové zpracování ABS desek. Disponujeme skladovými zásobami nejrůznějších barev a síly materiálu, často je tak možné vyzvednout si materiál bez čekání, přímo v naší provozovně.

Řezání a formátování ABS

Vyrábíme přířezy z ABS na míru dle specifických požadavků zákazníka. Zajišťujeme také tvarové opracování a frézování ABS na základě dodaných podkladů a nákresů.

Ohýbání a tváření ABS

Nabízíme také ohýbání a tváření ABS. Tvarování obvykle probíhá pomocí předem připravené formy, pomocí níž jsme schopni zajistit přesnost zpracovávaných ohybů. Jednotlivé díly jsme schopni lepit a spojovat dohromady, a vytvářet tak komplexní prostorové komponenty.