Výstrče

Světelné výstrče

světelné reklamní štíty včetně LED podsvětlení či nasvícení

Podvětlením výstrče (či oboustranného světelného boxu) LED diodami umožňuje dosáhnout žádoucího propagačního efektu i za nepříznivých světelných podmínek. Zajišťujeme také automatická světelná řešení, která se spouští v předem stanovenou dobu, či vytváří proměnlivé světelné efekty. Dodáváme kompletní řešení světelných výstrčí, včetně elektroinstalace.

Na přání zákazníka zajišťujeme také montáž a instalaci u nás objednaných výstrčí.

Nesvětelné výstrče

reklamní štíty, firemní štíty

Oblíbenou formou exteriérové propagace, a upozornění na polohu prodejny jsou tzv. výstrče, někdy také označované jako reklamní štíty či bannery. Výstrčí rozumíme specifický typ reklamního panelu instalovaného kolmo na stěnu. Zabýváme se návrhem, designem a konstrukcí výstrčí dle specifických požadavků našich zákazníků. Nesvazujeme naše zákazníky designem krabice, realizujeme netradiční a prostorově nápaditá řešení. Při výrobě využíváme možností sítotisku, digitálního tisku, i různých barev a typu plexiskla. Dodáváme jak plexisklové (plastové) komponenty výstrčí, tak kompletní řešení, včetně nosné konstrukce. Nesvětelné výstrče jsou využitelné zejmena v místech, kde je zaručeno nepřetržité osvětlení (např. velká obchodní centra). Hlavní výhodou výstrčí nesvětelného typu je nižší pořizovací cena, a minimální náklady spojené s provozem.

Výstrče

Výstrče, dříve známe spíše jako vývěsní štíty, jsou tradičním způsobem upozornění na polohu a zaměření obchodu. Využití moderních technologií umožňuje vytváření atraktivních výstrčí nejrůznějších tvarů viditelných i za tmy.

Výroba výstrče:

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů? Neváhejte nás kontaktovat - nabízíme zdarma úvodní konzultace k Vašemu projektu.

Zašlete nám Vaši poptávku na naši emailovou adresu!