Světelné výstrče

Světelné výstrče (oboustranné světelné panely)

Výrobu výstrčí (či oboustranného světelného boxu) realizujeme převážně z hliníkových profilů. Tyto profily nařežeme na požadovaný rozměr, osadíme světelnými moduly, dále plexisklem s grafikou (či intarozovaným plexi písmem) a výstrč zkompletujeme. Popsaný způsob výroby je nejběžnější způsob výroby výstrčí. Hliníkový rám je možné nastříkat požadovaným barevným odstínem

Tvary běžně vyráběných světelných výstrčí:

  • Obdélníkový tvar na šířku
  • Obdélníkový tvar na výšku
  • pravidelný hranatý tvar

Atypické výstrče čili celoplastové výstrče či výstrče které mají osvětlené i tělo, kulaté výstrče, jsou technologicky(tudíž i finančně) složitější na výrobu. S výrobou těchto výstrčí máme mnohaleté zkušenosti, které nám pomáhájí při realizaci složitých projektů.

Tvary atypických světelných panelů:

  • Kulaté výstrče
  • Výstrče s osvětleným rámem
  • Lakované výstrče

Podsvětlením výstrče (či oboustranného světelného boxu) LED diodami či moduli je možno dosáhnout žádoucího propagačního efektu i za nepříznivých světelných podmínek. Zajišťujeme také automatická světelná řešení (stmívače či časovače), která se spouští v předem stanovenou dobu, či vytváří proměnlivé světelné efekty. Dodáváme kompletní řešení světelných výstrčí. Instalaci vyrobených světelných výstrčí pro nás zajišťuje v kooperaci externí firma.

Ukázka výrobených světelných panelů:


Panel 50 x 50 cm

Panel 50 x 50 cm

výška: 500 mm x šířka: 500 mm

Koupit za 4123 Kč bez DPH

Panel 60 x 60 cm

Panel 60 x 60 cm

výška: 600 mm x šířka: 600 mm

Koupit za 4537 Kč bez DPH

Na přání zákazníka zajišťujeme také montáž a instalaci u nás objednaných výstrčí.

Nesvětelné výstrče

reklamní štíty, firemní štíty

Oblíbenou formou exteriérové propagace, a upozornění na polohu prodejny jsou tzv. výstrče, někdy také označované jako reklamní štíty či bannery. Výstrčí rozumíme specifický typ reklamního panelu instalovaného kolmo na stěnu. Zabýváme se návrhem, designem a konstrukcí výstrčí dle specifických požadavků našich zákazníků. Nesvazujeme naše zákazníky designem krabice, realizujeme netradiční a prostorově nápaditá řešení. Při výrobě využíváme možností sítotisku, digitálního tisku, i různých barev a typu plexiskla. Dodáváme jak plexisklové (plastové) komponenty výstrčí, tak kompletní řešení, včetně nosné konstrukce. Nesvětelné výstrče jsou využitelné zejmena v místech, kde je zaručeno nepřetržité osvětlení (např. velká obchodní centra). Hlavní výhodou výstrčí nesvětelného typu je nižší pořizovací cena, a minimální náklady spojené s provozem.

Výstrče

Výstrče, dříve známe spíše jako vývěsní štíty, jsou tradičním způsobem upozornění na polohu a zaměření obchodu. Využití moderních technologií umožňuje vytváření atraktivních výstrčí nejrůznějších tvarů viditelných i za tmy.

Výroba výstrče:

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů? Neváhejte nás kontaktovat - nabízíme zdarma úvodní konzultace k Vašemu projektu.

Zašlete nám Vaši poptávku na naši emailovou adresu!