Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Krabicová písmena, světelné nápisy

Výroba krabicových písmen a světelných nápisů

Krabicová písmena (také 3D písmena) jsou výraznou a vysoce estetickou formou trojrozměrné propagace. Obvykle jsou používána jako složené 3D nápisy k označení firemních a prodejních prostor. Krabicová písmena jsou vhodná k prosvětlení pomocí LED diod.

Každé krabicové písmeno se skládá ze základny (tvar a font písma), na kterou se nalepí bočnice. Bočnice je zpravidla hluboká 50-100 mm. Krabicová písma mohou mít bočnice vyrobené z:

  • plexiskla
  • lakovaného hliníkového plechu

Ekonomickou variantou je výroba bočnic z lakovaného hliníkového plechu.

Ke krabicovým písmům jsme schopni dodat i zadní desky (elektroniku) s umístěním světelného zdroje (diod).

Krabicová písmena

Jako krabicová písmena označujeme písmena vyrobená z materiálu o síle 3 mm, který je lepen do podoby trojrozměrného objektu. Vzniklá písmena mají určitou hloubku (typicky 50mm) a jsou uvnitř dutá. Tento vnitřní prostor je následně možné využit pro zapojení diod. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit krabicové písmo libovolného fontu písma a velikosti.

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.