Plastové poličky

Plexisklové poličky

Plastové poličky či regály vyrobené z plexiskla jsou hygienicky nezávadné, plně omyvatelné a elegantní. Díky těmto příznivým vlastnostem jsou vhodné i do kuchyňských, koupelnových, či zdravotnických prostor, jakož i dětských pokojů.

Jsme schopni zaštítit výrobu plastových poliček o různých rozměrech a barvách materiálu. Jsme také schopni vyrobit rohové poličky, ohýbané poličky, či poličky dalších specifických tvarů.

Plastové poličky do POS systémů

Poličky do POS systémů z naší produkce slouží pro vybavení prodejen zejména v těch případech, kdy standardně dodávané produkty nevyhovují potřebám obchodníka, či designovému konceptu obchodu. Tyto poličky vyrábíme dle přesné specifikace rozměrů zákazníka, nejčastěji z plexiskla o síle 3-5mm. Tento materiál je následně ohýbán a tvarován do požadované podoby.


Plexisklové poličky na míru

Většina našich zákazníků má vlastní představu o rozměrech a materiálu poličky tak, aby ladila s ostatním vybavením interiéru. Nabízíme výrobu plastových poliček, regálů, a polic na základě vašich specifikací. Slepením jednotlivých vrstev plexiskla můžeme dosáhnout prakticky libovolných efektů barvy a transparentnosti. Masivní poličky z jednobarevných plastů jsou však obvykle výrazně levnější.

Nejčastější používané barvy poliček a regálů:

  • opálové poličky lesklé či matné
  • kouřové poličky
  • čiré poličky
  • pastelové barvy poliček

Nabízíme také technologii ukotvení poliček pomocí trnů. Závěs je v barevných či kouřových poličkách prakticky nevidětelný, přičemž stále zachovává dostatečnou nosnost poličky.

Atypické plastové poličky

Jsme schopni na zakázku vyrobit netypické tvary, vše dle vlastní představivosti klienta.

  • oblouky, vlnovky
  • elipsy
  • složené tvary

Standardizované poličky

Poličky z naší standardizované řady standardně expedujeme do druhého pracovního dne. V případě specifických požadavků na materiál záleží na dostupnosti u dodavatele.


Plastové poličky - řada Designum

Řada 'Designum' zahrnuje nejprodávanější plastové police , které jsou ke zdi upevněné pomocí kovových trnů zapuštěných v materiálu. Ukotvení polic je tak zdánlivě neviditelné, ale přitom velmi pevné a odolné. Tyto police se vyrábějí z čirého plexiskla o síle 20 mm. Tento typ polic klienti často používají jako dovybavení stěn do obývacích prostor interiérů, využívá se také jako masivní polička do koupelny

Vzorové plexisklové poličky z řady Designum:

Orientační ceník vybraných poliček řady Designum:

Rozměr police Materiál Cena Kč/ks bez DPH
300 x 200 mm 20 mm čiré plexi 1 120,-Kč
400 x 200 mm 20 mm čiré plexi 1 251,-Kč
500 x 200 mm 20 mm čiré plexi 1 381,-Kč
600 x 200 mm 20 mm čiré plexi 1 512,-Kč

Poličky jsou osazeny kovovými trny pro připevnění do zdi, trny jsou v hraně materiálu. Ceny dalších rozměrů poliček jsou k dispozici na vyžádání. Uvedené ceny se mohou od aktuálních cen lišit v závislosti na ceně vstupních surovin. Cena nezahrnuje dopravu k zákazníkovi.