Plastové poličky

Plexisklové poličky

Plastové poličky či regály vyrobené z plexiskla jsou hygienicky nezávadné, plně omyvatelné a elegantní. Díky těmto příznivým vlastnostem jsou vhodné i do kuchyňských, koupelnových, či zdravotnických prostor, jakož i dětských pokojů.

Jsme schopni zaštítit výrobu plastových poliček o různých rozměrech a barvách materiálu. Jsme také schopni vyrobit rohové poličky, ohýbané poličky, či poličky dalších specifických tvarů.

Plastové koupelnové poličky

Vyrábíme koupelnové poličky které svým tvarem jsou určeny do moderních koupelen. Umisťují se na zástěny (skleněné, plexisklové a mohou být jednostranné a oboustranné o libovolných délkách (standardně 60cm, 85 cm, 105 cm). Jsou porimárně vyrobeny z čirého plexiskla, na přání mohou být vyrobeny například i z opálového či kouřového plexiskla. Tyto poličky vyrábíme dle přesné specifikace rozměrů zákazníka, nejčastěji z plexiskla o síle 6 - 8 mm. Tento materiál je následně obráběn, lepen a tvarován do požadované podoby.


Plexisklové poličky na míru

Většina našich zákazníků má vlastní představu o rozměrech a materiálu poličky tak, aby ladila s ostatním vybavením interiéru. Nabízíme výrobu plastových poliček, regálů, a polic na základě vašich specifikací. Slepením jednotlivých vrstev plexiskla můžeme dosáhnout prakticky libovolných efektů barvy a transparentnosti. Masivní poličky z jednobarevných plastů jsou však obvykle výrazně levnější.

Nejčastější používané barvy poliček a regálů:

  • opálové poličky lesklé či matné
  • kouřové poličky
  • čiré poličky
  • pastelové barvy poliček

Nabízíme také technologii ukotvení poliček pomocí trnů. Závěs je v barevných či kouřových poličkách prakticky nevidětelný, přičemž stále zachovává dostatečnou nosnost poličky.

Atypické plastové poličky

Jsme schopni na zakázku vyrobit netypické tvary, vše dle vlastní představivosti klienta.

  • oblouky, vlnovky
  • elipsy
  • složené tvary

Standardizované poličky

Poličky z naší standardizované řady standardně expedujeme do druhého pracovního dne. V případě specifických požadavků na materiál záleží na dostupnosti u dodavatele.