Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Výroba polokoulí a čoček

Plexisklové polokoule, kopule, čočky, vrchlíky různých barev

Plexisklo je termoplast. Této vlastnosti se využívá při foukání plexiskla. Naše mnohaleté zkušenosti v oblasti foukání plexiskla mám umožnily zefektivnění metody za pomocí nových přípravků abychom docílili pravidelných geometrických tvarů výrobku s ohledem na konkurenceschopnou cenu a vysokou jakost povrchu výrobku. Uvedenou technologií vyrábíme následující produkty:

  • plexisklové čočky, vrchlíky
  • plexisklové polokoule
  • plexi kopule či plexisklové kupole
  • plexisklové koule (spojením dvou polokolí)
  • plexisklové světlíky

Výroba plexisklových polokoulí

Polokoule i čočky dodáváme s lemem či bez lemu. Průměr polokoule je dle přání zákazníka. Jsme schopni foukat průměry od 50 mm do 1000 mm, síla materiálu pouužitého při foukání je 3-8 mm. Síla materiálu je vždy v horní části menší než je tomu u lemu materiálu.

Polokoule (čočky) je možné spojit v kouli. Spoje jsou viditelné, a i vzhledem k výsledné pevnosti se obvykle šroubují či lepí polokoule s lemem.

Ukázky čirých plexisklových polokoulí a čoček

Opálové plexisklové kopule, stojany na produkty

Opálové plexisklové kopule, stojany na produkty

Ceny polokoulí jsou závislé na velikosti polokoule (průměru), síle materiálu a počtu kusů. Pro bližší informace prosím zašlete poptávku.

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.