Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Plexisklové vitríny, plexiboxy

Plastové vitríny a boxy

Plastové (plexi) vitríny jsou v mnoha případech vhodnou náhradou vitrín skleněných, nebo kombinujících dřevo a sklo. Plexisklové vitríny jsou funkční a estetické. Plexisklo je odolnější vůči nárazu, v případě rozbití nevznikají nebezpečné střepy jako při rozbití skla. Zároveň je plexisklo i výrazně lehčí, proto zejména v případě upevnění je riziko pádu, případně požadavky na ukotvení výrazně nižší.

Výroba plastových vitrín

Při výrobě vitrín nejčastěji využíváme kombinaci lepení jednosložkovým lepidlem na akrylát + ohýbání akrylátu. V případě výroby menších rozměrů jsme schopni zajistit plexisklové čiré panty, schránkový zámek, magnety, či plexisklové západky a zarážky. V případě větších rozměrů používáme kovové doplňky.

Využití plexi vitrín:

  • vitríny na modely
  • sběratelské vitríny
  • výstavní vitríny
  • kryty prodejních pultů
  • ochranné kryty
  • viríny na dioráma
  • plexibox, plexi boxy
  • vitrína na mobilní telefony a tablety

Vitríny na modely, plexibox

Každý sběratel či modelář se jistě rád pochlubí svými úspěchy. Připravili jsme pro Vás speciální edici nástěnných vitrín, plastových skříněk, jakož i krytů uspůsobených speciálně pro prezentaci sbírek za velmi příznivé ceny.

Vitrína na dioráma

Výrobou vitrín (či krytů) na dioráma se zabýváme již od počátku naší existence. Nabízíme široký výběr rozměrů vitrín, barev materiálů a případně i barev podstavců k vvitrínám na exponáty, či diorámata.

Dle požadavků našich zákazníků jsme standardizovali několik rozměrů plexisklových diorámat a umístili je na náš eshop.

Ukázky různých druhů vitrín:


Polykarbonátové boxy

Plastové kryty

Mnoho zákazníků od nás požaduje výrobu vitrín či krytu na malé modely automobilů, zbraní (nožů), či jiných dekorativních předmětů. Více detailů o výrobě krytů najdete v sekci: plexisklové kryty .

Lepení a ohýbání

Ohýbané vitríny většinou vypadají estetičtěji než lepené. Vhodná kombinace je ohýbané čelo plastové vitríny s nalepenými bočnicemi.

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.