Plexisklové vitríny, plexiboxy

Plastové vitríny

Plastové vitríny jsou v mnoha případech vhodnou náhradou vitrín skleněných, nebo kombinujících dřevo a sklo. Plexisklové vitríny jsou funkční a estetické. Plexisklo je odolnější vůči nárazu, v případě rozbití nevznikají nebezpečné střepy jako při rozbití skla. Zároveň je plexisklo i výrazně lehčí, proto zejména v případě upevnění je riziko pádu, případně požadavky na ukotvení výrazně nižší.

Výroba plastových vitrín

Při výrobě vitrín nejčastěji využíváme kombinaci lepení jednosložkovým lepidlem na akrylát + ohýbání akrylátu. V případě výroby menších rozměrů jsme schopni zajistit plexisklové čiré panty, schránkový zámek, magnety, či plexisklové západky a zarážky. V případě větších rozměrů používáme kovové doplňky.

Jsme schopni navrhnout vhodnou velikost, sílu a druh materiálu na vystavovaný produkt. Dále Vám poradíme s vhodným typem zpracování a výroby plastové vitríny.

Naše vitríny najdou využití zejména jako:

  • vitríny na modely
  • sběratelské vitríny
  • výstavní vitríny
  • kryty prodejních pultů
  • ochranné kryty
  • viríny na dioráma
  • plexibox, plexi boxy
  • vitrína na mobilní telefony, vitríny na tablety či vitríny na rušičky signálů

Standardizované vitríny

Dle požadavků našich zákazníků jsme standardizovali několik celo-plastových vitrín. Více na našem eshopu v sekci plastové vitríny.

Vitríny na modely, plexibox

Každý sběratel či modelář se jistě rád pochlubí svými úspěchy. Připravili jsme pro Vás speciální edici nástěnných vitrín, plastových skříněk, jakož i krytů uspůsobených speciálně pro prezentaci sbírek za velmi příznivé ceny.

Na přání jsme schopni použít pro boční stěny barevné plasty (sladění vitríny se zbytkem vašeho interiéru), případně zabudovat osvětlení, např. pomocí diodových pásků.

Vitrína na dioráma

Výrobou vitrín (či krytů) na dioráma se zabýváme již od počátku naší existence. Nabízíme široký výběr rozměrů vitrín, barev materiálů a případně i barev podstavců k vvitrínám na exponáty, či diorámata.

Dle požadavků našich zákazníků jsme standardizovali několik rozměrů plexisklových diorámat a umístili je na náš eshop.

Ukázky různých druhů vitrín:

Cena plastové vitríny je závislá na velikosti produktu, síle materiálu a použité technologii. Přesnou cenu jsme schopni zaslat jako reakci na Vaši poptávku.

Plastové kryty

Mnoho zákazníků od nás požaduje výrobu vitrín či krytu na malé modely automobilů, zbraní (nožů), či jiných dekorativních předmětů. Více detailů o výrobě krytů najdete v sekci: plexisklové kryty.

Lepení a ohýbání

Ohýbané vitríny většinou vypadají estetičtěji než lepené. Vhodná kombinace je ohýbané čelo plastové vitríny s nalepenými bočnicemi.