Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Řezání plexiskla (formátování desek na míru)

Nabízíme řezání plexiskla a řezání polykarbonátu (formátování přířezů) na míru dle požadavků odběratele. Řezání plexiskla a jiných plastů provádíme na naší provozovně opretaivně na počkání, včetně případné úpravy hran (leštění, matnění či mechanické sražení hran).

Pro stálé odběratele nabízíme možnost telefonické objednávky požadovaného formátu předem. Stačí pouze zavolat do provozní kanceláře a formátování provedeme před vaším příjezdem abychom vás časově nezatěžovali.

Široký sortiment nabízených materiálů určený pro široké portfolio odběratelů nám umožňuje prodávat materiál po částech, takže neplatíte celou desku ale pouze její odebíranou část.

Na přání zpracujeme i materiál, který nám sami dodáte.

Dělení a formátování plastových materiálů

Veškerý sortiment materiálů (plexisklo, polykarbonát, technické plasty, kompozitní desky, POM aj.) jsme schopni řezat na naší velkoformátové pile či běžné formátovací pile. Naše moderní strojní vybavení umožňuje efektivní, přesné a rychlé dělení materiálu na požadovaný rozměr.

Ukázka stroje

Ukázka strojního zařízení na dělení mateirálu

Ukázka pilového kotouče

Ukázka nástroje na řezání desek

Řezání plexiskla na míru

Nabízíme prodej a řezání plexiskla (a jiných plastů) na míru. Pro Vás to znamená, že nemusíte kupovat velké drahé plexisklové desky, zaplatíte pouze plochu materiálu, kterou od nás obdržíte. Máme dostatečně velký sortiment materiálu, abychom vám nabídli řezání plastů nejpoužívanějších barev, síly a typu materiálu. Standardem je také leštění hran po řezání, vytvoření fazet či rádiusů na uříznutém plexiskle, dle specifikace zákazníka.

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.