Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Plexiplast s.r.o

Plexiplast - obrábíme a zpracováváme plasty

Firma Plexiplast s.r.o. byla založena počátkem roku 2014 jako výsledek dlouholetých příprav a technického poznávání vlastností plexiskla a jiných plastů. Původní záměr vysokoškolských studentů se přesunul z kolejí, kaváren a hospod (kde také vznikl název Plexiplast s.r.o.) do dnešních kanceláří a výrobních prostor, kde jsme obklopeni moderními stroji, technologiemi, inovaceni a chutí dále rozvíjet naše schopnosti a přetvářet technický um zaměstnanců na naše dokonalé produkty.

Nabízíme široký sortiment služeb a profesionální přístup k potřebám našich zákazníků a obchodních partnerů.

Více informací o našich technologiích naleznete zde:

Naším partnerům nabízíme otevřenost, individualitu, trpělivost, vysokou jakost a pružnost ve výrobě.

Naším každodením cílem na kterém usilovně pracujeme je vytvářet spokojený kolektiv zaměstnanců a obchodních partnerů. Záměrem je vytvářet našimi technickými dovednostmi radost pokud možno všem odběratelům.

V roce 2022 jsme založili divizi s názvem PRAGOPLAST.

Divize PRAGOPLAST se zaměřuje především na:

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.