Plastové stojánky

Plastové stojánky a podstavce

Plastové stojánky a plastové podstavce z čirých materiálů jsou ideální možností prostorového zvýraznění a vizuální prezentace Vašich produktů a sbírkových předmětů. Naše stojany a podstavce jsou vyhledávané mezi sběrateli, a nacházejí využití i v muzeích jako stojánky na sbírkové předměty, podstavce na minerály a stojany na modely. Naše stojany také najdou uplatnění při prostorové a vizuální prezentaci luxusních produktů a předmětů, nejčastěji pak slouží jako stojánky na šperky, stojany a stojánky na brýle, stojánky na mobily, či stojánky na fotoaparáty, kamery a další drobnou elektroniku. Velmi oblíbené jsou také naše stojánky a podstavce na boty, stojánky na módní doplňky.

Nabízíme také kompletní vybavení prodejen širokou škálou stojánků a podstavců různých tvarů a forem, na přání dodáváme i podsvícení. Rádi Vám pomůžeme s realizací vašich nápadů, zajistíme návrh, výrobu i instalaci přímo na místě.

Plastové stojánky

Stojánky z průhledných materiálů jako je plexisklo umožňují prezentaci produktu ze všech směrů, přičemž nezastíní produkt samotný

Stojánky na míru

Vytváříme propagační stojánky a podstavce na základě Vašich požadavků a představ. Zajišťujeme návrh i výrobu stojánků a podstavců v naší dílně.

Plexisklové stojánky a podstavce z naší dílny:


Plexisklové stojánky a podstavce z našeho eshopu: