Reklamní a informační tabule a cedule

Informační tabule a cedule

3D tabule a cedule, tisk a potisk plexisklových tabulí a cedulí

Vyrábíme plastové informační tabule, cedule a panely. Tyto nosiče jsou vhodné především k upevnění na pevný podklad, jako jsou stěny budov, zdi a ploty, využití nacházejí i ve výstavních expozicích 3D tabule a cedule, někdy označované jako reliéfní tabule. Vznikají lepením informačního sdělení, obecně log a písmen, na plastový podklad. Tímto postupem dosahujeme estetického prostorového efektu, a větší dynamiky řešení. Levnější možností, je využití technologií digitálního tisku a sítotisku pro nanesení požadované informace přímo na plexisklový podklad, případně výroba samolepící fólie.


Reklamní tabule a cedule

3D tabule a cedule, tisk a potisk plexisklových tabulí a cedulí

Reklamní tabule a reklamní cedule jsou vhodnou možností prezentace důležitých informací o Vaší firmě. Zajišťujeme desing, výrobu i instalaci reklamních cedulí a panelů. Specializujeme se na výrobu 3D reklamních tabulí a štítů z plexiskla a dalších plastů.

Plexisklová cedule

Plexisklová tabule či cedule (rozdíl je obvykle pouze ve velikosti) je díky vlastnostem plexiskla vhodnou formou propagace v exteriérech. Výhodou je cedulí setavených s masivného materiálu je především odolnost vůči klimatickým a povětrnostním vlivům, včetně UV záření. Při vhodné volbě materiálů je možné také takovýto reklamní nosič vybavit podsvícením LED diodami.

Výroba reklamích tabulí

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů? Neváhejte nás kontaktovat - nabízíme zdarma úvodní konzultace k Vašemu projektu.

Ukázka plexisklových tabulí a cedulí: