Jednostranné světelné panely

Světelný panel, světelný box jednostranný, light box

světelná reklama podsvícená LED diodami

Výrobu jednostranných světelných boxů realizujeme z hliníkových profilů. Tyto profily nařežeme na požadovaný rozměr, osadíme světelnými moduly, dále plexisklem s grafikou (či intarozovaným plexi písmem) a světelný box zkompletujeme. Popsaný způsob výroby je nejběžnější způsob výroby výstrčí. Hliníkový rám je možné nastříkat požadovaným barevným odstínem

Tvary běžně vyráběných jednostranných boxů:

  • Obdélníkový tvar na šířku
  • Obdélníkový tvar na výšku
  • pravidelný hranatý tvar

Atypické světelné boxy, čili boxy jejichž čelní deska i boční desky jsou vyrobeny ze stejného materiálu (plexisklo či kompozitní materiál) jsou technologicky (tudíž i finančně) složitější na výrobu. S výrobou těchto světelných boxů máme mnohaleté zkušenosti, které nám pomáhájí při realizaci složitých projektů.

Tvary atypických světelných boxů:

  • Kulaté světelné boxy
  • boxy z plexiskla či kompozitního materiálu
  • boxy s intarozovaným písmem (logem)-boxy jejich reklama vystupuje řádově mm do prostoru

Vyrabíme oboustranné i jednostranné světelné boxy, světelné panely a lightboxy, které jsou ideálním prostředkem pro exteriérovou i interiérovou propagaci firmy. Při výrobě světelné reklamy využíváme kombinaci LED modulů s vysokou svítivostí a plexiskla s různým stupněm propustnosti, což umožňuje vytvářet zajímavé světelné efekty a vzory. Ve spolupráci s našimi partnery dodáváme světelné panely, světelné boxy a lightboxy včetně elektroinstalace.

Design světelných panelů


Světelné nápisy

světelné nápisy prosvícené LED diodami

Vyrabíme světelné nápisy jako jednostranné světelné boxy(instalované na zdi) i oboustranné světelné výstrče (upevněné v prostoru). Při výrobě světelné reklamy využíváme kombinaci LED modulů s vysokou svítivostí a plexiskla s různým stupněm světelné propustnosti. Zajišťujeme také návrh, výrobu, a instalaci světelných a svítících nápisů.

Panel 50 x 50 cm

Panel 50 x 50 cm

výška: 500 mm x šířka: 500 mm

Koupit za 4123 Kč bez DPH

Panel 60 x 60 cm

Panel 60 x 60 cm

výška: 600 mm x šířka: 600 mm

Koupit za 4537 Kč bez DPH

Podsvícení LED diodami

Podsvícení reklamy LED diodami zajišťuje průměrnou životnost 6-7 let. Krom delší životnosti v porovnání se systémy, které využívají zářivky, dochází k výrazné úspoře energie. Vyšší pořizovací náklady LED technologie jsou tedy dle rozměrů vyrovnány během 1-2 let.

Výroba světelné reklamy

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů? Neváhejte nás kontaktovat - nabízíme zdarma úvodní konzultace k Vašemu projektu.