Světelná reklama

Světelný panel, světelný box jednostranný, light box

světelná reklama podsvícená LED diodami

Vyrabíme oboustranné i jednostranné světelné boxy, světelné panely a lightboxy, které jsou ideálním prostředkem pro exteriérovou propagaci a zviditelnění Vaší firmy či prodejny. Při výrobě světelné reklamy využíváme kombinaci LED modulů s vysokou svítivostí a plexiskla s různým stupněm propustnosti, což umožňuje vytvářet zajímavé světelné efekty a vzory. Zajišťujeme také návrh, výrobu, a instalaci světelné reklamy. Ve spolupráci s našimi partnery dodáváme světelné panely, světelné boxy a lightboxy včetně kvalitní elektroinstalace, i výztužné a nosné konstrukce. Dodáváme jak kompletní světelné boxy a světelné panely, tak jejich plexisklové komponenty. Zajišťujeme také dodávku ovládacích modulů, které umožňují rozsvícení/zhasnutí panelů v předem stanovenou dobu.

Design světelných panelů

Světelné panely mohou být jak tradičního obdélníkového vzhledu či čtvercového vzhledu, tak kopírovat vzhled loga (případně logotypu) zákazníka. Některé ukázky z naší výroby světelné reklamy najdete v následující galerii:


Světelné nápisy

světelné nápisy prosvícené LED diodami

Vyrabíme světelné nápisy jako jednostranné světelné boxy(instalované na zdi) i oboustranné světelné výstrče (upevněné v prostoru). Při výrobě světelné reklamy využíváme kombinaci LED modulů s vysokou svítivostí a plexiskla s různým stupněm světelné propustnosti. Zajišťujeme také návrh, výrobu, a instalaci světelných a svítících nápisů.

Podsvícení LED diodami

Podsvícení reklamy LED diodami zajišťuje průměrnou životnost 6-7 let. Krom delší životnosti v porovnání se systémy, které využívají zářivky, dochází k výrazné úspoře energie. Vyšší pořizovací náklady LED technologie jsou tedy dle rozměrů vyrovnány během 1-2 let.

Výroba světelné reklamy

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů? Neváhejte nás kontaktovat - nabízíme zdarma úvodní konzultace k Vašemu projektu.