Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Prodej a zpracování kontinuálně litého plexiskla

Perspex® CC - Kontinuálně lité plexisklo

Logo Perspex

Perspex® CC je plexisklo vyráběné speciální metodou postupného lití na výrobní pás, která zajišťuje v porovnání s tradiční metodou výroby litého plexiskla stabilní silou materiálu. Díky tomu je kontinuálně lité plexisklo Perspex® v porovnáním s klasickým litým plexisklem vhodnější pro výrobu lepených dílů a spojů. Další výhodou je také rychlost a přesnost při tepelném opracovaní a výrazným vzhledem materiálu po laserovém gravírování.

V porovnání s běžným extrudovaným materiálem se kontinuálně lité plexisklo pak vyznačuje vyšší chemickou odolností, při zpracování je robustní, zejména se nepřehřívá během strojního opracování. Výrazně lepší jsou také jeho optické vlastnosti, včetně výraznosti laserového gravírování, barvy hran desek a optické čistoty, včetně nižšího výskytu povrchových vad v materiálu a s tím spojené lesklosti povrchu. Významné jsou také lepší vlastnosti při zahřátí materiálu, kdy Perspex® je dle testů výrazně tvarově stabilnější v porovnání s extrudovaným plexisklem.

Vlastnosti kontinuálně litého plexiskla jsou srovnány s plexisklem litým a extrudovaným v následující tabulce:

Srovnání vybraných charakteristik plexiskla

Kontinuálně lité plexisklo Perspex® CC nabízíme v široké škále barev, pro základní představu poslouží následující vzorník:

Vzorník Perspex® CC

Výroba z Perspexu® CC

Zajišťujeme prodej průběžně litého plexiskla a zakázkové zpracování u nás zakoupeného materiálu Perspex® CC. Výrobky z litého plexiskla nachází uplatnění především v reklamě, stavebnictví a výstavnictví.

Mezi nejčastější výrobky z Perspexu® CC, které pro naše zákazníky zakázkově vyrábíme, patří:

  • prosvícené panely s gravírovanými nápisy
  • protihlukové stěny a dělící příčky
  • výplně zábradlí balkonů a schodišť
  • zastřešení teras, zastřešení balkonů
  • plexisklová lodní okna, plexisklová okna karavanů
  • plexisklová světla, kryty světel, svítidel a osvětlení
  • vakuově tvarované díly

Kontaktujte nás, a získejte bezplatnou cenovou nabídku