Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Zásobníky na prospekty

Plexisklové zásobníky na prospekty a letáky

Bohatá nabídka různých variant plexisklových zásobníků na prospekty , které mohou najít uplatnění nejen jako propagační stojany, ale i pro běžnou organizaci papírů a kancelářského materiálu. Tyto zásobníky Vám můžeme snadno uzpůsobit pro upevnění na zeď či samostatný nosný panel.

Standardními konstrukčními jednotkami jsou tradiční papírové rozměry A4 a A5. Jednotlivé bloky lze libovolně oddělovat. Zásobníky standardizovaných forem a rozměrů je možné libovolně skládat a získat tak originální tvary a formy.

Příklady použití zásobníků

  • Zásobníky na propagační letáky
  • Zásobníky na prospekty
  • Stojany na výstavách
  • Stojany na veletrzích

Vodorovné zásobníky na prospekty

Zásobníky jsou vyráběny přímo v naší dílně, veškeré rozměry jsou tedy variabilní.

V případě zájmu o více kusů stojanů je možno vyžádat individuální cenovou nabídku. Součástí balení nejsou hmoždinky a šrouby. Cena nezahrnuje dopravu.

Ukázky zásobníky na prospekty

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.