Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Prvky podpory prodeje

Propagace zboží a služeb

Prvky pro podporu v místě prodeje jsou stále častěji označovány anglickými výrazy "píoupí" (POP) a "píoues" (POS). Do této kategorie spadá tedy výroba standardních stojánků, stojanů a reklamních bannerů na podporu prodeje. Dle přání a požadavků zákazníka je možný design a poté výroba atypických displayů, stojánků, stojanů a zásobníků na zboží. V naší nabídce se standardně objevují :

Stojánky a zásobníky na prospekty

Ideální pro distribuci nabídkových či informačních letáků, či označení zvýhodněných nabídek a slev. Nabízíme řadu standardizovaných rozměrů.

Vitríny, regály a poličky

Pro jednoduchou organizaci a správnou prezentaci vašich produktů.

Designové stojánky

Pro nepřehlédnutelné vyzdvihnutí produktů, zejména prezentaci zboží ve výlohách.

Cenová kalkulace

Před uzavřením smlouvy Vám vždy zdarma zašleme podrobnou a kompletní cenovou kalkulaci. Cenovou kalkulaci provádíme zdarma, standardně do druhého pracovního dne.

Pokud jste nenašli cenu požadovaného produktu, zašlete nám Vaši poptávku na naši emailovou adresu.

Zakázková výroba

Většinu z našich produktů vyrábíme zakázkově - rozměry, barvy a provedení tedy určuje klient.

Kontaktujte nás s Vaši poptávkou - nabízíme bezplatné emailové a telefonické konzultace.


Výroba propagačních předmětů

Většina z našich produktů může být na přání označena logem či znakem firmy, a může tak sloužit i jako luxusní propagační předmět.

Stojánek na víno

Plexisklový stojánek na víno je dekorativní, vysoce estetický. Vyrábí se z čirého materiálu o síle 20 mm, který je následně ručně leštěn do vysokého optického lesku.

Laminace fotografií a výroba tombstones

Fotografie je možno laminovat mezi 2 plexisklové desky. Takto vytvořená laminace je naprosto dokonalým designovým prvkem. Laminace fotografií se provádí ze dvou desek o síle materiálu 12 nebo 15mm, záleží na velikosti fotografie. Důležité je, aby fotografie určená k laminaci byla vyrobena chemickou cestou, není možný tisk na digitální tiskárně.

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.