Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Reklama na míru

Zakázková výroba firemní reklamy

Reklamní poutače, reklamní cedule, reklamní panely

Realizujeme návrh, design, výrobu a instalaci reklamních a propagačních panelů, reklamních cedulí, a reklamních poutačů pro designovou a profesionální propagaci Vaší firmy či obchodu. Dodáváme jak kompletní řešení včetně nosných konstrukcí, tak pouze designové plastové komponenty reklamy. Ve spolupráci se zkušenými designéry pro Vás zajišťujeme návrh propagace, realizujeme i Vaše individuální návrhy. Naší specialitou je výroba ryze plexisklové reklamy. Zajišťujeme také realizaci světelné reklamy, a podsvícení a nasvícení reklamních panelů. Při výrobě reklamy využíváme také kovových nosných konstrukcí, a technologie digitálního tisku a sítotisku pro realizace komplexních grafických prvků a témat.

Nabízíme výrobu reklamních systémů:

Reklama na míru

Cílem reklamy je především zaujmout potenciálního zákazníka. Je-li opakovaně využíván stejný vzhled a typ reklamního panelu, jeho účinnost klesá, a existuje tudíž riziko, že klienta nezaujme. Proto všem našim zákazníkům nabízíme individuální řešení, které vynikne v cílových prostorech.

Výroba reklamy

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů? Neváhejte nás kontaktovat - nabízíme zdarma úvodní konzultace k Vašemu projektu.

Ukázka reklamních cedulí a tabulí:

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.