Logo
+420 778 486 578 info@plexiplast.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Plexisklové a polykarbonátové přířezy na míru

Přířezy z plexiskla na míru

Naší předností a výhodou je možnost řezání a prodeje plexiskla na míru. Pro Vás to znamená, že nemusíte kupovat velké drahé plexisklové desky, ale zaplatíte pouze plochu materiálu, kterou od nás skutečně obdržíte. Máme dostatečně velký skladový sortiment materiálu, abychom vám nabídli řezání plastů nejpoužívanějších barev, síly a typu materiálu. V případě velkých objednávek zajistíme i speciální materiál, dle vlastní volby zákazníka.

Na přání nabízíme leštění hran po řezání, dále vytvoření fazet či rádiusů na uříznutém plexiskle.

Pro stálé odběratele nabízíme možnost telefonické objednávky požadovaného formátu předem. Stačí pouze zavolat do provozní kanceláře a formátování provedeme před vaším příjezdem abychom vás časově nezatěžovali.

Na přání zpracujeme i materiál, který nám sami dodáte.

Materiály řezané na prodejně na počkání:

  • Řezání plexiskla XT a řezání plexiskla GS
  • Řezání plného polykarbonátu PC
  • Řezání pěněných či lehčených PVC desek (palfoam, forex)
  • Řezání kompozitních hliníkových desek
  • ..všechny skladově dostupné materiály na naší provozovně

Přířezy na míru

Jednotlivé přířezy na míru řežeme do druhého dne. Přířezy standardně balíme na paletu a vozíme k zákazníkům, možností je také vyzvednutí v naší provozovně.

Polykarbonát na míru

Nabízíme také možnost výroby polykarbonátových přířezů. Standardně nabízíme přířezy z čírého polykarbonátu. Polykarbonát na míru najde využití zejména ve stavebnictví.

Technický poradce

Kontaktujte našeho zkušeného technického poradce a dozvíte se vše o cenách a možnostech zpracování uvedených materiálů

Nebo využijte náš Kontaktní formulář*Při odeslání objednávky pomocí tohoto formuláře nedochází k uzavření závazné smlouvy mezi Vámi a naší společností. K uzavření smlouvy dochází až okamžikem odsouhlasení Vaší objednávky z naší strany, které Vám bude doručeno e-mailovou zprávou na adresu, kterou jste uvedli ve své objednávce či registraci. V podrobnostech odkazujeme na naše Všeobecné obchodní podmínky.

Informace o zpracování osobních údajů.