Jednostranné světelné panely

Light panel, one sided light box, light box

LED illuminated advertising

Výrobu jednostranných světelných boxů realizujeme z hliníkových profilů. Tyto profily nařežeme na požadovaný rozměr, osadíme světelnými moduly, dále plexisklem s grafikou (či intarozovaným plexi písmem) a světelný box zkompletujeme. Popsaný způsob výroby je nejběžnější způsob výroby výstrčí. Hliníkový rám je možné nastříkat požadovaným barevným odstínem

Tvary běžně vyráběných jednostranných boxů:

  • Obdélníkový tvar na šířku
  • Obdélníkový tvar na výšku
  • pravidelný hranatý tvar

Atypické světelné boxy, čili boxy jejichž čelní deska i boční desky jsou vyrobeny ze stejného materiálu (plexisklo či kompozitní materiál) jsou technologicky (tudíž i finančně) složitější na výrobu. S výrobou těchto světelných boxů máme mnohaleté zkušenosti, které nám pomáhájí při realizaci složitých projektů.

Tvary atypických světelných boxů:

  • Kulaté světelné boxy
  • boxy z plexiskla či kompozitního materiálu
  • boxy s intarozovaným písmem (logem)-boxy jejich reklama vystupuje řádově mm do prostoru

Vyrabíme oboustranné i jednostranné světelné boxy, světelné panely a lightboxy, které jsou ideálním prostředkem pro exteriérovou i interiérovou propagaci firmy. Při výrobě světelné reklamy využíváme kombinaci LED modulů s vysokou svítivostí a plexiskla s různým stupněm propustnosti, což umožňuje vytvářet zajímavé světelné efekty a vzory. Ve spolupráci s našimi partnery dodáváme světelné panely, světelné boxy a lightboxy včetně elektroinstalace.

Light panels design


Light signs

LED illuminated light signs

We produce light letter signs such as one sided light boxes (wall mounted) and double sided light sign boards (space mounted). For production of illuminated advertising we use combination of high luminous LED modules and acrylic with various light transmittance. We are able to secure design, production and also installation of light and illuminated signs and sign boards.

LED diodes illumination

Average lifetime LED illumination for advertising is 6 to 7 years. Besides improved lifetime compared with light tube systems there are also significant energy savings. Higher initial costs for LED technology are covered with energy savings in approx. 1 to 2 years.

Light advertising production

You are not sure how to turn your idea into reality? Do you lack time or expert skills for preparation of technical drawings? Do not hesitate to contact us - we offer initial consultation to your project for free.